Któregoś dnia naszło mnie na spontaniczne, freestylowe budowanie. Klocków mało, bo 2 makiety + kilka modeli WIP akurat stało czekając na sesję foto i/lub ukończenie. Po przejrzeniu wolnych elementów padło na pirackie klimaty.
Jeden dzień zabawy z mocno ograniczonych zasobów i wyszedł taki oto mały fort w klimacie piratów z lat 90'tych. Ah! Ten nieśmiertelny żółty kolor, niby taki brzydki, ale jakoś w zestawieniu z białym i żołnierzami w niebieskich kapotkach zawsze zacnie się prezentuje :)
6. Widok z góry. Najbardziej się napracowałem z zakręcającymi schodkami. Wszystko się porządnie trzyma i to bez żadnych udziwnionych technik budowania :)
13. ...można pójść jeszcze głębiej. Otwierana krata w podłodze odkrywa małą celę dla uwięzionego pirata.
Sprawdź inne posty!
MOC | 12.10.2015
Jest to wycinek większego budynku należącego do moich ulubionych przeciwników piratów - Bluecoatów. Od jakiegoś czasu ch...
MOC | 09.07.2019
Trzeba nadrobić trochę zaległości z nowymi budowlami. Czeka jeszcze 6 czy 7 do obfotografowania. Zaczynam od Leśnych Lud...
MOC , INSTRUKCJA , ALT | 21.04.2026
Wkręciłem się w budowanie alternatywnych budowli z zestawów. Tym razem wziąłem na warsztat tylko zamek Creator 3in1 (Śre...
MOC - Mały żołnierski fort oraz... ukryty pirat
Autor: Piotrek | Data: 31.03.2017
Znakomity zestaw, aż przypomniały mi się dziecięce lata :)
Pozdrawiam!
Autor: Marcin | Data: 10.04.2017
Twoje budowle mają niesamowity smaczek. Są zawsze wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, które tak na prawdę robią całą robotę! Miło się je ogląda! Gratulacje i czekam na kolejne!
Autor: Usz | Data: 07.07.2017
Piękna robota. Lubiłem i nadal lubię klasycznych piratów i ich zmagania z admiralicją ;)
Pozdrawiam
Autor: Paweł | Data: 13.08.2017
Fajny.Gdzie można kupić taki zestaw ?
Autor: Kalais (Autor bloga) | Data: 15.08.2017
To nie zestaw. Autorska kreacja :)
Autor: Kuba | Data: 31.08.2017
Moja pierwsza wizyta na Twojej stronie i od razu uwagę przykuła budowla w moich ulubionych pirackich klimatach. Bardzo udana budowla swoją drogą. Miło popatrzeć na te wszystkie detale. Wracam do przeglądania:)