Wzięło mnie ostatnio na budowanie w klimacie zestawów z klasycznej linii Space. Profesjonalnie rzecz ujmując zwie się to Neo-Classic Space ;) Czyli budowle nawiązujące do serii zestawów LEGO z lat 80-tych, ale z użyciem nowszych klocków oraz nowocześniejszego designu.
Widoczna tutaj baza to 2-ga z 3-ech konstrukcji, które zbudowałem w krótkich odstępach czasu. Poprzedni był ten transportowiec, a niedługo opublikuję jeszcze latadełko do kolekcji.
Sama baza to stacja badawcza. Prowadzone są w niej badania nad hodowlą drzew dających jadalne owoce. Rośliny te nie potrzebują słońca oraz posiadają odseparowane korzenie pobierające składniki odżywcze ze specjalnej komory.
Zapraszam do oglądania :)
Sprawdź inne posty!
FILM | 12.04.2017
Zrobiłem sobie twórczy maraton. Był to również test, czy jestem w stanie na zawołanie wyprodukować film i pogodzić to z ...
MOC | 17.04.2017
Dzisiaj taka drobna rzecz. Kwiatek z LEGO, który zbudowałem dla mojej połówki. I to by było na tyle, jeśli chodzi o opis...
ZDJĘCIA | 04.09.2025
Wziąłem na wakacje kilka minifigurek, żeby porobić im zdjęcia w prawdziwym terenie. Zabrałem też swoją dawną miłość. Moc...
MOC - Biotechnologiczna baza kosmiczna
Autor: mayol | Data: 16.02.2018
Świetne. Zdjęcia jak zwykle - top level.
Autor: Kalais (Autor bloga) | Data: 16.02.2018
Dzięki :)
Autor: Szuwax | Data: 18.02.2018
Świetne jak większość Twoich MOCy. Jak zrobiłeś oświetlenie?
Autor: Kalais (Autor bloga) | Data: 19.02.2018
Dzięki. Generalnie dużo LEDów i odpowiednio zbudowane "dziury" na LEDy :)
Autor: Martini26 | Data: 21.02.2018
Każda Twoja praca to majstersztyk, który cieszy oko ;)
Autor: Buzok | Data: 21.02.2018
Wygląda jak Planeta Małp
Autor: legosoul | Data: 11.03.2018
Ha! uwielbiam spacowe moce! Piękna praca. Chyba aż mnie skusić, by coś samemu potworzyć.
Autor: Leon Lis | Data: 16.12.2018
super super no i...super
Autor: Lolo | Data: 27.01.2021
Jakich pojemników użyłeś do segregowania. Właśnie jestem na tym etapie ;)
Autor: Kalais (Autor bloga) | Data: 27.01.2021
@lolo
Do segregowania klocków? Szufladki OKT, obecnie pod nazwą Keeper chyba. Sprzedawane w kompletach po 3 sztuki.